ETF tipy

ETF tipy

Rádi byste investovaly, ale nemáte dostatek času pro vlastní analýzy? Nebo chcete navýšit své zisky pomocí osvědčené obchodní strategie? Vyzkoušejte ETF tipy od osvědčených profesionálů.

Jedním z velice zajímavých zdrojů pro ETF tipy zdarma je investiční newsletter Breakout Trader. Breakout Trader zveřejňuje jednou týdně v pondělí příležitosti na další obchodní týden. Zaměřuje se především na průrazy a odrazy od supportů a rezistencí. Každý týden obdržíte analýzu 1 ETF a 4 světových akcií, které jsou z pohledu technické analýzy zajímavé pro vstup. Jedná se o krátkodobé příležitosti, které investorům nabízí vysoký podíl výnosu ku riziku. Analýzya obsahují technické zhodnocení titulu, fundamentální náhled a také pohled na psychologickou stránku trhu.

Každého investora jistě zaujmou výsledky těchto doporučení. ETF tipy spolu s akciovými tipy generovaly v roce 2013 zisk +45 % a v roce 2014 připisovaly v polovině července 27 %.

Pokud byste chtěli ZDARMA a BEZ ZÁVAZKU vyzkoušet ETF tipy, stačí zaregistrovat e-mailovou adresu na odkazu http://www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/.